Hayatımızı kolaylaştıran ve yaşam standartlarımızı yükselten bu beyaz eşya teknolojileri içerisinde özellikle çamaşır makinesi teknolojileri, çok yaygın bir şekilde günümüzde hemen hemen her evde sıklıkla kullanılmaktadır. Günümüzde yeni ev kurulduğu zaman evin en temel ihtiyaçları arasında beyaz eşya teknolojileri yer almaktadır.

Çamaşır makinesi teknolojisine yön vermekte olan marka Bosch, çamaşır makinesi modellerinde ileri teknoloji kullanılıyor. Çamaşırların daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde yıkanabilmesine de imkan sağlayan bu çamaşır makinesi teknolojisi konusunda Bosch markasının çok üstün teknolojisi bulunuyor. Erenköy Bosch Servisi olarak Bosch markasının çamaşır makinesi modellerinde sıklıkla kullanmakta olduğu ileri teknoloji eş değer bir teknolojik altyapı üzerinde bir hizmet vermektedir.

Bu sayede de Erenköy Bosch Servisi kısa bir süre içerisinde çamaşır makinesi modellerinde karşılaşılan arızalarının tespiti ve onarımı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle Bosch çamaşır makinesinin çamaşırların daha kısa süre içerisinde kurumasını sağlayan sıkma işlemini yapmaması durumunda alanlarında uzman teknik ekiplerimiz, Bosch markalı çamaşır makinenizin arızasının kaynağını kısa süreler içerisinde tespit etmektedir.

Bu kapsamda da öncelikli olarak Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinin sıkma yapmamasının kaynağı ana yıkama motoru arızalanmış olabileceğinden genelde kömürlerinin bitmesidir. Bu gibi bir arıza da gerekli olan parça değişimleri gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında da en son olarak Bosch çamaşır makinesi modellerinde çok sık görülmese de elektronik kart üzerinde tiryak arızası oluşabilmektedir. Bu gibi bir arızada da parça değişimiz zorunludur.

Erenköy Kadıköy Dalyan
Suadiye Feneryolu Fenerbahçe
Bostancı sahrayı cedit