Göztepe Bosch Servisi

Göztepe Bosch Servisi olarak, sizlere güvenli, hızlı ve ekonomik servis hizmetimizle tanışmaya davet ediyoruz. ” Bir telefonla aynı gün Bosch Servisiniz kapınızda” sloganıyla yola çıktığımız günden beri bu sektörde hedefimiz koşulsuz müşteri mutluluğudur. Bu bağlamda ekiplerimizi sürekli eğitiyor, araç ve ekipmanlarımızı sürekli gücelliyoruz.

Göztepe Bosch Servisi hizmetimiz neleri kapsıyor?

Servisimizde Bosch markamız altında üretilmiş, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, fırınlı ocak, set üstü ocak, kombi, klima, çamaşır kurutma makinesi gibi evimizde kullanım sağladığımız bütün elektrikli ve gazlı ev aletlerimize hizmet alabilirsiniz.

Göztepe Bosch Servisi’ni neden tercih etmelisiniz?

 

Servisimizi tercih etmeniz gereken sebeplerin başında hızlı teknik ekiplerimiz gelmektedir. Aynı zamanda yedek parça ve teknik donanım açısından tem donanımlı araçlarımızla cihazların teknik işlemlerini yerinde, gözünüzün önünde yapacağımız için hem daha ekonomik hemde daha güvenilir bir hizmet almış olacaksınız . Ayrıca gerek yönetim gerekse teknik personellerimiz sürekli gelişen teknolojiye paralel eğitim almakta ve kendini geliştirmekteler. Bu sayede yeni çıkan ürünlerinizin tamir ve bakımının hiç zorlanmadan üstesinden gelmekteyiz. Yııların deneyimine sahip ustalarımız ve orjinal Bosch markalı yedek parçalarımız sayeinde sizlere güvenle 1 yıl garanti sunuyoruz. En önemli olanı da bu değilmi Bosch marka cihazlarınız aynı arızaya karşı malzeme işçilik açısından tam 1 yıl sigortamız altında olacak. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için bizi hemen arayın ve tüm teknik sorunlarınızı bir çırpıda halledelim, size kalan bu rahatlığı yaşamak kalsın.

 

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir