Bizlere

Modern çağda bayanların yemeklerin sonrasında çok uzun vakitler harcamak zorunda kaldığı ve uzun uğraşlar vermek zorunda olduğu bulaşık yıkama faslını, Bosch markasının ileri teknolojisine sahip olan bulaşık makinesi modelleri hem daha modern hem da daha kaliteli bir hale getirmektedir.

Günümüz modern dünyasında çamaşır makinesi teknolojisinden sonra bulaşık makinesi teknolojisi de evlerin vazgeçilmez beyaz eşya teknolojilerinin başında geliyor.  Erenköy Bosch Servisi olarak Bosch markalı bulaşık makinesi modellerinde karşı karşıya kalınabilen bulaşık makinesinin bir türlü yıkama programına geçmeyerek devamlı olarak su almaya devam etmesi gibi bir sorun ile karşılaşıldığında modern çözümleri en kısa süreler içerisinde sunmaktadır.

Bu noktada da özellikle Erenköy Bosch Servisi teknik ekiplerinde yer alan personellerin hem alanlarında uzman ve deneyim sahibi olmaları hem de Bosch markalı bulaşık makinesi modellerinin ileri teknolojisi hakkında bilgi sahibi olduklarından kısa süreler içerisinde arızanın gidermesi işlemini gerçekleştirmektedirler. Bosch markalı bulaşık makinesi modellerinde karşılaşılan bu gibi bir sorunda öncelikli olarak su seviye anahtarı arızalı olabildiğinden su seviye anahtarı kontrol edilmektedir.

Eğer herhangi bir arıza tespit edilirse anında Bosch yedek parçası ile değişimi gerçekleştirilmektedir. Ancak arıza buradan kaynaklı değil ise ikinci bir ihtimal olarak elektrikli musluk da kontrol edilmektedir. Burada da arıza tespit edilirse parça değişimi yapılmaktadır. Bunun dışında da arıza bu parçalarda değilse su seviye anahtarının ince hortumu delik olabileceğinden ince hortum kontrol edilerek, arıza tespit edilirse parça değişimi yapılmaktadır.

En hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmak için lütfen öncelikle telefon numaralarımızdan bizi arayınız.

TELEFON NUMARALARIMIZ

+90 216 471 59 56
+90 535 359 44 43
+90 541 359 44 43

ERENKÖY BOSCH SERVİSİ
SERVİS FORMUMUZ

sahinteknikservis@gmail.com a mail atınız